O nas

Innowacyjna obsługa HR – od ponad 10 lat na rynku

2006 rok, to rok w którym oficjalnie pojawiliśmy się na rynku zachodniopomorskim jako podmiot wspierający Klientów w zakresie obsługi kadr i płac. W kolejnych latach stopniowo poszerzaliśmy nasze usługi i dziś możemy z dumą powiedzieć, że wspieramy naszych Klientów nie tylko w zakresie twardego HRu ale również w procesach rekrutacji, rozwoju kadry średniego szczebla, coachingu oraz innych projektach w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Na tym polega nasza innowacyjność.

Zespół Twojego Personelu tworzą doświadczeni specjaliści. Każda z osób zatrudnionych w naszej firmie ma wieloletnie doświadczenie w obszarze, w którym wspiera naszych Partnerów. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować nasze usługi do Państwa potrzeb i oczekiwań. Dotrzymujemy uzgodnionych terminów i dbamy, aby wszystkie czynności które dla Państwa wykonujemy, były realizowane wg najwyższych standardów.

Rzetelność i skuteczność są dla nas najistotniejsze – nasi pracownicy działu outsourcingu cyklicznie dokształcają się aby być na bieżąco i służyć Państwu aktualną wiedzą o zmieniających się przepisach prawa pracy. Dzięki zróżnicowanym metodom poszukiwań nasi rekruterzy są w stanie dotrzeć praktycznie do każdej grupy zawodowej. Doradzamy najlepsze rozwiązania w kwestiach umów z kandydatami a także wspieramy Partnerów w wewnętrznych procesach HR poprzez coaching i szkolenia rozwojowe.

Wspierają nas zaawansowane rozwiązania IT – specjalistyczne programy w których prowadzimy bieżące rozliczenia pracowników Klientów, do których mogą mieć swobodny wgląd, oraz stworzony specjalnie dla nas system wspomagający procesy rekrutacyjne.

Fair play

Bezpieczeństwo i zaufanie to fundament każdej współpracy, dlatego pracujemy wg poniższych zasad:

  • Wszystkie obszary współpracy podlegają szczegółowemu opisowi  w umowach, w których oprócz obowiązków wskazujemy również naszą odpowiedzialność za efekty działania.
  • Twój Personel nie pobiera żadnych zaliczek na poczet procesu rekrutacyjnego. Działamy na podstawie success-fee a to oznacza, że opłata za realizację projektu rekrutacyjnego ma miejsce dopiero po zatrudnieniu kandydata,
  • Każdy pracownik zatrudniony z naszą pomocą objęty jest gwarancją. Długość gwarancji uzależniona jest od rodzaju kompetencji kandydata oraz poziomu stanowiska i może wynosić od 1 do 6 miesięcy. Jeżeli z określonych powodów Kandydat nie sprawdzi się, nieodpłatnie znajdziemy dla Państwa zastępstwo za niego.
  • Działamy zgodnie z zaleceniami Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO) a nasze bazy danych są dostosowywane do wymagań nowej ustawy (RODO).
  • Zachowujemy pełną dyskrecję – wszelkie informacje powierzone nam przez Partnerów wykorzystywane są wyłącznie w celach rozliczeniowych dla jego pracowników, lub w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Kandydaci mogą z pełnym zaufaniem kontaktować się z nami rozważając podjęcie kolejnego kroku w swojej karierze zawodowej.
  • Zgodnie z najlepszą sztuką oraz w trosce o bezpieczeństwo naszych Partnerów, działalność outsourcingowa Twojego Personelu od wielu lat jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej w TUiR Warta.

Możemy pracować także dla Twojej Firmy!

Zewnętrzny dział HR: outsourcing kadr i płac, BHP, rekrutacja, szkolenia, coaching